Soutěž PPC reklama

Zapojte se do jedinečné podzimní soutěže!   

Využijte možnosti výhry měsíční PPC reklamy ve výši 6.000,-Kč vč. DPH od NET invenio, s.r.o. zcela zdarma! Se soutěží začínáme již 12. 9. 2018!

Akce na PPC reklamu

Jsme profesionální, certifikovaná firma s roky zkušeností v oblasti online marketingu a zejména správy PPC reklamy. Prostřednictvím PPC reklamy vám získáme nové zákazníky, zvýšíme prodej nebo povědomí o vaší značce či firmě.

Správa PPC kampaní zahrnující Seznam (Sklik) i Google reklamu (Ads – dříve známá pod názvem AdWords) představuje jednu z nejefektivnějších forem internetové reklamy, díky které jsou výsledky za relativně krátkou dobu opravdu viditelné. Jelikož jsme si svojí prací jisti, rádi bychom šířili osvětu o účinnosti PPC reklamy dál! Připravili jsme si pro vás exkluzivní soutěž s možností výhry ve výši 6.000,-Kč vč. DPH za kompletní správu PPC kampaně na celý měsíc zdarma – výhra zahrnuje mimo jiné kredity do reklamy na Seznamu.cz, tzv. Sklik  a na Google.com, tzv. Ads.

Zapojte se do naší soutěže, kde můžete vyhrát měsíční správu PPC kampaní zdarma a přesvědčte se na vlastní kůži o úspěších kvalitně provedené PPC reklamy.

 

PPC reklama Praha, Brno, Hradec Králové i další menší či větší města… pomůžeme vám, ať je vaše firma z jakéhokoliv koutu České republiky! Nabízíme správu PPC kampaní, reklamu na Seznamu, reklamu na Google, správu Sklik i Ads (dříve AdWords)…

V případě zájmu o nabídku, kalkulaci či pomoc s PPC reklamou, případně i jinou oblastí internetového či brand marketingu,  vám rádi pomůžeme i bez toho, abyste se účastnili naší podzimní soutěže. 

Pro více informací kontaktujte naši PPC agenturu!

 

Jak se zapojit do soutěže PPC o správu kampaní?

  1. Máte-li zájem o spolupráci s námi, zaregistrujte se prostřednictvím vyplnění formuláře níže.
  2. V předmětu zprávy uveďte vaši URL adresu, které se PPC kampaň bude týkat.
  3. Vyčkejte do 1. dne následujícího měsíce, kdy proběhne slosování a držte si palce.
  4. Vylosovaný výherce bude od nás e-mailem kontaktován a získá PPC kampaň pro svoji firmu na 1 měsíc zdarma.

  

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

 

Bližší informace viz pravidla soutěže.