Co jsme udělali

Za nás hovoří činy… reference od našich dlouhodobých klientů:

Reference Orion doporučuje marketing společnosti NET invenio

Perfektní spolupráce, snaha pomoci, ochota a rodinný přístup.. to je jen krátký výčet toho, díky čemu se nám s firmou NET invenio již po několik let skvěle spolupracuje…

Bohuňková Gabriela, Orion – Český obchod pro domácnost


Reference Wienerberger doporučuje marketing společnosti NET invenio

Jsme si vědomi růstu v oblasti digitálních médií a právě proto ke své práci potřebujeme partnera, který tuto oblast neustále sleduje a téměř okamžitě reaguje. Takového partnera jsme nalezli ve společnosti NET Invenio, u které se snoubí pozitivní a profesionální přístup s vysokým nasazením. Díky NET Inveniu jsme schopni pružně reagovat na potřeby trhu a plnit stanovené cíle.

Tomáš Pospíšil, Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.


Spolupráce s firmou NET invenio probíhá vždy v příjemné atmosféře úžasné vstřícnosti, profesionality, vzájemného porozumění a někdy i nezbytné trpělivosti pro chápání ne vždy zcela srovnaných požadavků klienta.  

Ing. Jindřich Votava, BigMat CZ, obchodní družstvo


Se společností NET invenio jsme spolupracovali tři roky. Vždy jsme oceňovali vstřícnost, rychlost a rodinnou atmosféru. Pokud chcete svůj byznys rozvíjet s agenturou, která pro Vás udělá, co Vám na očích uvidí, rozhodně NET invenio doporučuji.

Martin Sochor, Head of Marketing, Baumit

 


 

Naši specialisté se podíleli na zakázkách pro řadu národních i nadnárodních firem, obraťte se na nás a Vaše logo může být mezi nimi: