Kdo jsme

 

NET invenio = najít na internetu

Každou společnost utvářejí lidé. Naše marketingová agentura je přesně taková, jako jsme my. Na nic si nehrajeme, snažíme se klientům doporučovat to, co bychom chtěli sami využít, kdyby byla reklama pro nás. Využití finančních prostředků pro klienty plánujeme tak, jako bychom je měli vydávat z vlastní kapsy.

Abychom mohli pro klienty svou práci odvádět dobře, tak se samozřejmě snažíme, aby i naši zaměstnanci byli náležitě proškolení a stále sledovali nové trendy. I z těchto důvodů jsou všichni naši PPC specialisté certifikovaní u společnosti Google. Zde se můžete podívat na aktuální stav absolvovaných zkoušek našich kolegů.

Díky tomu jsme certifikovaný partner společnosti Google, což by pro naše klienty mělo mít tyto hlavní výhody:

NET invenio - certifikovaný partner Google• profesní znalosti jednotlivých optimalizátorů kampaní
• to, že vaše finance budou efektivně vynaloženy
• to, že agentura zjistí vaše potřeby a vybere adekvátní způsoby propagace, které budou přinášet nejlepší výsledky
• pracovníci Google případně poradí a zajistí podporu pro vaše projekty

 


Spolupracujeme prakticky se všemi mediálními vydavatelstvími v České republice, takže mezi naše nejvýznamnější dodavatele patří Google, Seznam.cz, Facebook, Etarget, Business Media, Czech News Center, Mafra, Economia, AdActive, HyperMedia, ...

Jednateli společnosti jsou:

Mgr. Jaroslav Erben NET invenio

Mgr. Jaroslav Erben

tel. 605 90 80 70, e-mail: info@netinvenio.cz

Stručné curriculum vitae - vystudoval Univerzitu Hradec Králové, vždycky se zajímal o internet a počítače, takže jeho první pracovní zkušenosti byly ve společnostech Autocont, LANGMaster International, aby pak na dlouhé období spojil svůj pracovní osud se společností Seznam.cz. V Seznamu si prošel celou řadou pracovních pozic, prožil vývoj od původně katalogového vyhledávače až po dnešní moderní fulltextový vyhledávač, a jeden čas řídil obchodní síť v regionech Hradec Králové a Pardubice. Z této manažerské pozice pak pokračoval do soukromých marketingových agentur, kde se věnoval řízení týmu, školení a SEO. Aktuálně je spolumajitelem společnosti NET invenio, s.r.o.

 


Dana Hájková

tel. 603 519 661, e-mail: obchod@netinvenio.cz

Pár slov o mně: "Po vystudování hotelové školy, jsem se na pozici vedoucí cestovní kanceláře setkala s reklamním světem poprvé a zjistila sílu tohoto oboru. To mne natolik nadchlo, že jsem se začala zabývat reklamou naplno. Vše začalo marketingem pro firmy, tehdy v roce 1993 ve formě zápisů do katalogů, prodejem reklamních ploch, tvorbou upoutávek, sběrem dat a informací. Jelikož jsem chtěla držet krok s vývojem doby, navštěvovala jsem různé kurzy a postupně přecházela z tištěného světa reklamy do světa on-line. Ruku v ruce s tím jsem spolupracovala s firmami, které se zabývaly pouze internetovým marketingem. Přes práce v několika společnostech jsem dospěla až do stádia, kdy jsem si řekla, že je lépe ručit za něco, co mohu ovlivnit sama, a tak jsme s bývalým kolegou založili agenturu na on-line marketing NET invenio, s.r.o."

 


V současné době máme sídlo společnosti v Praze a kanceláře v Hradci Králové a Brně. Většina realizačního týmu, zejména PPC oddělení sídlí v Hradci Králové.

NET invenio - Kancelář Hradec Králové
NET invenio - kancelář Hradec Králové

 

NET invenio - kancelář Brno
NET invenio - kancelář Brno